İndirimli Oteller, En iyi tatil otelleri Herşey Dahil oteller.İndirimli Oteller, En iyi tatil otelleri Herşey Dahil oteller.
Şifrenizi mi unuttunuz?

Holiday Line Beach Hotel Alanya

Mevcut Odalar

Herşey Dahil
3 yıldız
Türkiye
Antalya
Konakli M. Kulak C. No:41 07400 Alanya, Antalya, Turkey
Konaklı
14:00
12:00
3 gece
20 % İndirim

Otelimiz Alanya‘ya 13 km uzaklıkta olan turizm beldesi Konaklı’dadır. Toplam 2.600 m² alana kurulu tek bloktan oluşan Holiday Line Beach Hotelimiz 78 Oda, 180 Yatak kapasitelidir.

Kaliteli hizmet, güler yüzlü servis, animasyon aktiviteleri ile siz misafirlerimize hoş bir tatil imkanı sunmaktadır. Sahilde otel misafirlerimize ait özel plaj ve plaj barı bulunmaktadır. Otelde 1 adet Normal Havuz, 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır.

Tüm odalarda balkon bulunmaktadır. Ayrıca tüm odalarda Banyo, Wc, Saç Kurutma Makinesi, Telefon, Uydulu TV, Minibar ve Klima mevcuttur.

Hotelimiz Gazipaşa Havalimanına 58 km, Antalya Havalimanına 130 km, Alanya’ya 13 km, Konaklı Çarşı Merkeze 300 m, Özel Plajımıza 100 m’dir. Alanya ve Manavgat istikametine sezonda her 10 dakikada dolmuş imkanı ya da isteğe bağlı taksi imkanı bulunmaktadır.

Kurallar Holiday Line Beach Hotel Alanya

14:00
12:00
Otele giriş tarihine 7 geceden daha az bir zamanda iptal işlemlerinde geri ödeme söz konusu değildir. Otele giriş tarihine 7 - 10 gece kalan tarihlerde iptal işlemlerinde ise yapılan toplam ödemenin yüzde 50'si geri ödenir.10 gece ve daha fazla gün sayısı içinde yapılan iptallerde toplam ödemenin yüzde 70'i geri ödenir.İndirimli Erken Rezervasyonlarda iptal işlemleri ise; erken rezervasyonun bitim tarihinden önce yapılan iptallerde bedelin yüzde 70'i geri ödenir.Erken Rezervasyon döneminin bitiş tarihinden sonra giriş tarihine 15 gün kala yapılacak iptal işlemlerinde ödenen tutarın yüzde 50'si geri ödenir. 15 günden daha az süre kala yapılan iptallerde ise geri ödeme yapılmaz.Tarih değişimlerinde ise talip edilen yeni tarih fiyatı üzerinden hesaplama yapılarak fark tahsil edilir.
Çocuk ve yaşları ile ilgili olarak oda fiyat bilgilerine bakınız lütfen
Evet
Hayır

ÖzelliklerHoliday Line Beach Hotel Alanya

0/5.0
Yorum Yaz

Yorumlar (0 görüşler)

Holiday Line Beach Hotel Alanya Antalya, Türkiye

Yeniden oylama yapıyorsunuz.

Rezervasyon NO'su

Pin Kodu

Değerlendirme Başlığı

Değerlendirmeniz

Seyahatiniz ne türdendi?

  • İş
  • Çift
  • Aile
  • Arkadaşlar
  • Yalnız