Kurallar ve Şartlar

OtelOda, internet dünyasında bir Online Otel Rezervasyon hizmeti vermektedir. OtelOda, EdeTravel’in mülkiyetindedir. Gezi ve tatiliniz için otel rezervasyonu gereksinimlerinizde size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Gizlilik

Rezervasyon için OtelOda’u seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Gizliliğiniz güvenlik altındadır. Herhangi bir bilgi toplamıyoruz ve paylaşmıyoruz.

İptal ve Değişim Kuralları

Her otelin kendi iptal politikası vardır. OtelOda da iptal politikasına sahiptir.

Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra, rezervasyonunuz OtelOda garantisi altındadır. Toplam rezervasyonun% 100’ünü ödemek zorunludur.

Rezervasyon tarihini otelin politikası ve fiyatına göre değiştirebilirsiniz. Fiyat mevsime göre değişebilir. Misafir (müşteri) daha az ücretli yeni tarih seçerse, OtelOda ve otel herhangi bir geri ödeme yapmayacaktır. Yeni ücret daha öncekinden daha yüksekse, konukların otele fark tutarı ödemesi gerekmektedir.

Otele 7 geceden kısa sürede geri ödeme yapılmamaktadır. Check-in (otele giriş) tarihinden 7 – 10 gece önce yapılan iptallerde toplam ödemenin% 50’si iade edilir.

Check-in (otele giriş) tarihinden önce 10 gün veya daha fazla süre içinde yapılan iptallerde toplam ödemenin yüzde 70’i iade edilir.

İndirimli erken rezervasyonlar için iptal prosedürleri (Early Bird-Erkenci Kuş); Erken rezervasyon kampanyasının bitiminden önce yapılan iptallerde, miktarın yüzde 70’i iade edilir.

İptallerin erken rezervasyon dönemine giriş tarihinden 15 gün önce yapılması durumunda tutarın% 50’si iade edilir. Erken Rezervasyon kampanya döneminde iptallerin 15 günden az bir süre içinde yapılması durumunda, geri ödeme yapılmayacaktır.

Tarih değişikliklerinde yeni tarih fiyatı hesaplanır ve fark hesaplanır.

Nasıl çalışır?

Rezervasyon ücretsizdir. Bu web sitesinde güvenli bir ödeme ağ geçidi var. Müşteriler için HİÇ BİR ÜCRET, HİÇ BİR GİZLİ MALİYET VEYA SERVİS ÜCRETİ bulunmamaktadır. Müşteriler kendi kartlarıyla güvenli bir şekilde ödemelerini yapabilirler. Sitemiz, Comodo güvenlik sistemi ile korunmaktadır.

Otel sahipleri tarafından belirlenen herhangi bir ceza veya değişiklik yönetmeliğinde OtelOda’nın, otelin şart ve koşullarını değiştirmek için hiçbir yetkisi bulunmamaktadır. Konuklar (otel müşterileri) ve oteller arasında herhangi bir ihtilaf olması durumunda, bu otel OtelOda’nun sorumluluğunda değildir. OtelOda sadece bilgileri kontrol eder ve oda ve servis fiyatları nın sayfalarda ilan edildiği gibi doğruluğunu kontrol etmektedir.

OtelOda.com’u kullananlar, yukarıda yazılı olan ve otellerin kendi sayfalarındaki özel şartları kabul etmiş sayılırlar.

OtelOda.com

email: [email protected]